O nas


Treningi we Wrocławiu prowadzimy od 6 lat. Obecnie działamy w 2 lokalizacjach: VIII LO i California na Złotnikach . Przez ten czas w naszym klubie trenowały osoby w różnym wieku i o uwarunkowaniach psychofizycznych. Niektórzy z nich zaczęli karierę sportową w boksie i kicboxingu. Głównym naszym fundamentem szkoleniowym jest efektywna samoobrona i związane z nią aspekty.
Uczestnicy naszych treningów, oprócz samego rdzenia krav maga, dodatkowo poznają podstawy boksu, muay thai, sanda, judo, zapasów i brazylijskiego jiu-jitsu, przetransformowanych technicznie na potrzeby samoobrony w obliczu ulicznego starcia, gdzie nie obowiązują sportowe zasady.
Lata poszukiwania skutecznych rozwiązań poszerzyły nasze horyzonty o FMA (filipińskie sztuki walki) oraz rosyjskie systemy (Combat Sambo), których najskuteczniejsze techniki implementujemy do bazy, którą stanowi Krav Maga.
Duży nacisk kładziemy na obronę i walkę kijem i nożem. Prowadzimy cykliczne warsztaty z systemu walki pałką teleskopową –SAJN.
Wychodzimy z założenia, że efektywność danej osoby w momencie samoobrony / walki zależy w dużej mierze od wytrenowania trzech parametrów: TECHNIKI –SIŁY -SZYBKOSCI. W związku z tym dużą uwagę przykładamy do treningu siłowo-kondycyjnego w oparciu o najskuteczniejsze metody i narzędzia treningowe.
Przedział wiekowy uczestników naszych treningów jest bardzo szeroki –od 16 do 53 lat.
Oprócz treningów prowadzimy aktywne życie towarzyskie, spotykając się po treningach, świętując urodziny osób z danej sekcji czy też na corocznej wigilii. Nikogo do tego typu aktywności nie przymuszamy, ale każdy z trenujących jest zawsze na nich mile widziany:)