Instruktorzy

Sławomir Szczepański

Instruktor Krav Maga
Instruktor walki i obrony przed nożem
Ground offensive tactics Instructor
Instruktor Taktyczno Bojowego Systemu Sajn ( specjalizacja: techniki i taktyki interwencji przy użyciu pałki teleskopowej)

Ze sportami walki związany od od 17 lat. Swoją przygodę rozpoczynał od Combat Kalaki (system oparty o filipińskie sztuki walki z głównym naciskiem na walkę kijem i nożem oraz stworzony przez dr. Andrzeja Bryla BAS 3). Następnie trenował boks, muay thai, aż rozpoczął treningi krav maga, kiedy to system wchodził do Polski i nie był jeszcze bardzo popularny w kraju. Intensywnie zgłębiał krav magę przez okres 5 lat. Po tym okresie rozpoczął dodatkowo treningi Kapap, następnie Combat Sambo. W międzyczasie miał styczność ze starożytną chińską sztuką walki o nazwie Sanda. W późniejszym okresie, przez niecały rok trenował karate i judo, by poszerzyć własny warsztat umiejętności z zakresu walki. Spotykając się po latach ze znajomymi z którymi rozpoczynał treningi z Combat Kalaki, miał okazję poznać podstawy Panatkuan (filipiński brudny boks). Cały czas bazując na krav maga, zajął się trenowaniem MMA, by jeszcze bardziej poznać wszechstylowe podejście do walki i wyciągnąć z niego to, co może być przydatne w sytuacji realnego ulicznego starcia. Na początku 2016r związał się z organizacją SAJN (będącą bezpośrednio połączoną z Combat Kalaki), kończąc kurs Instruktora Techniki i Taktyki Interwencji przy użyciu pałki teleskopowej.

Mateusz Ruszała

Absolwent Politechniki Wrocławskiej
Instruktor samoobrony z licencją AWF

Trener Mateusz Ruszała, absolwent Politechniki Wrocławskiej, Instruktor Samoobrony z licencją AWF.
Treningi sztuk walki rozpoczął w 1992r. od karate kyokushin, następnie trenował równolegle również judo oraz kendo. Brał udział w wielu zgrupowaniach, seminariach oraz obozach kładąc szczególny nacisk na rozwój techniczny co po latach zaowocowało medalami na zawodach zarówno technicznego kata jak i pełnokontaktowej walki kumite. Następnie zajmował się trenowaniem wczesnoszkolnej młodzieży, studentów oraz dorosłych. Od kilku lat dopełnia umiejętności walki innymi japońskimi brońmi tj. nagamaki, yari czy torinawa.